Dla wszystkich subskrybentów Netflix, którzy pilnie śledzą nowości na platformie, mamy garść rekomendacji na najbliższe dni. Chociaż wybierać możecie z dziesiątek świeżych tytułów, które zadebiutowały w tym tygodniu w serwisie, my podpowiadamy wam, które z nich brzmią najbardziej obiecująco. Obejrzycie aż 4 nowe seriale i jeden miniserial, oparty na prawdziwej historii. Poza tym polecamy program z ulubieńcem widzów, którego dobrze znacie już z telewizji oraz komedię ze znaną amerykańską komiczką w głównej roli.
Przejrzyjcie nowości, dodajcie je do swojej listy „do obejrzenia” i cieszcie się świetną rozrywką w nadchodzący weekend.
7 perełek, w tym nowiutki miniserial, który już jest hitem. Początek weekendu na Netflix
„Bogota” (serial)
Młody Koreańczyk przeprowadza się do Bogoty w nadziei na lepsze życie i zaczyna się rozpychać na kolumbijskim czarnym rynku, ryzykując bardzo wiele, aby osiągnąć sukces.
„Bear kontra celebryci” (program)
W tym prowadzonym przez Holly Willoughby pełnym akcji reality show grupa brytyjskich celebrytów zostaje wrzucona w sam środek amerykańskiej dżungli na żer jednego z najgroźniejszych znanych drapieżników — Beara Gryllsa. Bear wierzy, że w każdym z nas — nawet w celebrytach — drzemie superbohater. Ale jak silna jest ich wola przetrwania? Grylls wystawia uczestników programu na trudną próbę. Ci, którzy zawiodą, muszą wziąć udział w brutalnej grze w kotka i myszkę. Jeśli dadzą się złapać Bearowi, zostaną wyeliminowani z programu.
„Tak jakby w ciąży” (film)
Zazdrosna o ciążę przyjaciółki Lainy udaje, że też spodziewa się dziecka… i przypadkowo spotyka mężczyznę ze swoich marzeń.
„Cela 211” (serial)
Prawnik, który utknął w ogarniętym buntem więzieniu, udaje osadzonego, żeby przeżyć. Panujący wokół chaos i osobista tragedia budzą mroczną stronę jego osobowości.
„Ocet jabłkowy” (miniserial)
Akcja serialu rozgrywa się w czasach, gdy Instagram dopiero zyskiwał popularność. Dwie młode kobiety postanawiają wyleczyć się ze śmiertelnych chorób, koncentrując się na zdrowiu i dobrostanie psychicznym. Ich działania odbijają się szerokim echem w globalnej społeczności obserwujących, stając się źródłem inspiracji i nadziei. Niestety, nic z tego nie jest prawdą.
„Cassandra” (serial)
Najstarszy niemiecki inteligentny dom świecił pustkami przez ponad 50 lat od czasu zagadkowej śmierci poprzednich właścicieli. Dziś, gdy wprowadza się do niego Samira wraz z rodziną, wirtualna asystentka Cassandra wybudza się z wieloletniego uśpienia. Cassandra, stworzona w latach 70., aby opiekować się rodziną, oraz wyłączona po śmierci poprzednich mieszkańców, dostrzega swoją drugą szansę. Jednak widzi ona w sobie coś więcej niż tylko dobrą wróżkę, która dba o wszystkie sprawy. Postrzega siebie jako równoprawnego członka rodziny oraz robi, co tylko w jej mocy, aby nie pozostała znów sama — przy użyciu wszystkich dostępnych środków.
„Morderstwa w Åre” (serial)
Zawieszona w pracy i porzucona przez partnera sztokholmska policjantka Hanna Ahlander przeprowadza się do wakacyjnego domu swojej siostry w Åre. Kiedy w mroźną noc świętej Łucji znika młoda kobieta, Hanna postanawia wszcząć śledztwo w tej sprawie. Lokalny policjant Daniel Lindskog, zmagający się z problemami rodzinnymi i niedoborem personelu, niechętnie zgadza się na pomoc Hanny. Jednak najważniejsze pytanie brzmi — czy mogą sobie nawzajem zaufać?
Czytaj też:
25 najlepszych filmów ostatnich 25 lat. Krytycy prestiżowego portalu dokonali wyboruCzytaj też:
Najlepsze miniseriale po 10 odcinków. Nasze rekomendacje